top of page
erol medikal logo 2.png

 

 

Erol Medikal , 1980 yılında Ankara’da Eyüp Çilalioğlu tarafından kurulmuştur.
Kuruluşundan günümüze kadar Türkiye de bir çok “ İlklerin" kuruluşuna katkıda bulunmuştur. 
Özellikle , görüntüleme Diagnostik sistemlerin ve Özel Nükleer Tıp Merkezlerinin kuruluşlarına öncülük etmiştir..
Halen , Kaliteli ve Dünyaca güvenilirliğini kanıtlamış bir çok Üreticinin Turkiye Tek Temsilciliğini yapmaktadır.
PTS DIAGNOSTİCS , HYBENX bunlardan bir kaç tanesidir ..
Ürün yelpazesinde , Diagnostik kitler , HbA1C, Lipid Panel , Kolesterol , Glukoz, Trigliserid hızlı testleri bulunmaktadır.

 

 

PTS Diagnostics  , doğru kararları almak için doğru zamanda doğru bilgiyi sağlamak üzere hastalar ve sağlık uzmanlarıyla ortak çalışan yenilikçi bir hasta başı teşhis çözümleri sağlayıcısıdır. Şirketin adı, uzun vadeli başarısının üzerine inşa edildiği üç sütunu temsil eder:  İnsan ,  Teknoloji  ve  Hizmet .

PTS Diagnostics'in imza ürünleri arasında  CardioChek ®  lipid analizörü ve  A1CNow ® ürün ailesi bulunmaktadır. CardioChek  ® ürün  ailesi, dünya çapında 120 milyondan fazla hastayı tararken, A1CNow ® ürün grubu, sürekli diyabet yönetimi yoluyla insanların daha sağlıklı yaşam sürmelerini sağlamak için çalışmaktadır. Bu ürünler birlikte, kardiyovasküler hastalık veya diyabet geliştirme risklerini artıran bir dizi durum olan kardiyometabolik sendromlu bireylerin belirlenmesine yardımcı olur

EPIEN Medikal , Inc. ( EMI), merkezi St. Paul, Minnesota, ABD'de bulunan özel bir biyomedikal şirketidir. Şirket, hem epidermal hem de dermal katmanlar dahil olmak üzere, bozulmuş cildi (vücudun en büyük organı) onarmaya yönelik küresel sağlık sorunlarına odaklanmıştır. Bu, tescilli bir kimyasal kurutma işlemine dayanan çığır açan bir debridman teknolojisi ile gerçekleştirilir. Teknoloji platformumuza Kurutma Şoku Debridman Teknolojisi ("DSD") adı verilir. Bu tescilli debridman teknolojisi, hücresel ve moleküler bir sürece dayanmaktadır. Ürünler, ağız hastalıkları, akut ve kronik yaralar ve yanıkların yanı sıra veterinerlik bakımında sağlık uzmanları tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. EMI, yeni moleküler ve rejeneratif teknolojisinden fayda sağlayacak birden fazla hastalık durumunu keşfetmeye devam ediyor.

B-Clamp® fikri, önde gelen bariatrik cerrah Moises Jacobs MD tarafından, geri dönüşümlü manşon benzeri bir prosedür ve sınırlı etkinliği olan veya hastalar için birçok yan etkiye neden olan mevcut cerrahi prosedürlere ve ürünlere bir alternatif olarak tasarlandı.

2009 yılında ADVANCED BARIATRIC TECHNOLOGY, LLC.  (ABT) , Ar-Ge, Mühendislik yapmak ve ürünü bir konseptten gerçeğe dönüştürmek amacıyla Florida, ABD'de özel bir Limited Şirket olarak kurulmuştur. ABT'nin, B-Clamp®'ı dünya çapında artan obezite tedavisi ihtiyacını karşılamada başarılı kılmak için önde gelen tıbbi cihaz geliştiricileri ve üreticileriyle stratejik ortaklıkları vardır.

ABT şu anda B-Clamp® ile ilgili önemli bir ABD ve Uluslararası Patent ve ticari marka portföyüne sahiptir.

PTS LOGO.png
Epien Logo.png
bottom of page